Testování infekčních chorob

Možná tě napadá, k čemu je takový test dobrý? Nejen, že se dozvíš, jak na tom zdravotně skutečně jsi a můžeš tak zabránit dalšímu šíření nemoci, ale současně ti pracovnice KC mohou zprostředkovat odborné vyšetření či další případnou léčbu.

                  Béčko, céčko a syfilis jsou sice obtížně léčitelné, ale přece léčitelné!

Test samotný je určen uživatelům drog nebo lidem, kteří přišli do bližšího kontaktu (pohlavní styk, píchnutí o jehlu, apod.) s lidmi užívající drogy.

Test se provádí z kapky krve odebrané z prstu a výsledek je sdělen do 15 minut. Výsledná negativita je vždy stoprocentní, v případě pozitivity je nutno se nechat přetestovat laboratorně.

Jak asi víte inkubační doba všech výše zmíněných infekčních chorob je tři až šest měsíců, proto má smysl dorazit na test nejdříve za 3 měsíce od doby, kdy jste mohli nějakou infekci chytit, tj. když jste se poranili o použitou jehlu, použili použitou jehlu po někom jiném nebo měli nechráněný sex.

I vy, kteří jste již byli testováni s výsledkem negativní a máte podezření, že jste se mohli nakazit později, máte možnost se nechat zdarma přetestovat

Nejlépe je, když nám zavoláš předem na čísla +420 777 916 270 nebo +420 732 625 592 a domluvíme si termín testování. Samozřejmě v neodkladných případech nás můžeš navštívit v otevírací době Kontaktního centra a otestujeme Tě v čase dle našich možností.

zdroj: www.edekontaminace.cz

Fotoreportáž z testování

 1Testovaci-set.JPG2Zabaleny-test.JPG3Kazety.JPG4Konzelin.JPG5Konzelin-2.JPG6Konik.JPG7Vpich.JPG8Kapka.JPG9Tycinka.JPG10Diluetant.JPG11Plneni-kazety.JPG12Reagujici-test.JPG13Hotovy-test.JPG14Kontejner.JPG